Subskrypcja

Dodaj adres email aby otrzymywać bieżące informacje z gminy Boguchwała.

Dodaj
Licznik odwiedzin
Łącznie 3095824 os.
W 2017 roku 79613 os.
W listopadzie 6570 os.
Dzisiaj 104 os.

Aktualności

03 października 2014

Szkolna Wystawa Zwierząt 2014

1 października hol i korytarz Szkoły Podstawowej w Boguchwale wypełnili wystawcy zwierząt, ich milusińscy i zwiedzający. Nad pokazem czuwały organizatorki wystawy mgr Irena Frankiewicz i mgr Agnieszka Uryniak. Prezentacja rozpoczęła Światowy Tydzień Zwierząt.

To już piętnasta edycja akcji, której głównym celem jest budowanie wrażliwości, otwarcia na potrzeby i prawa zwierząt, wyrabianie nawyków opiekuńczości i odpowiedzialności za zwierzęta. Ten dzień był nie tylko okazją na pochwalenie się swoimi pupilami, lecz także okazją do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń. Uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat swoich zwierzaków, ponieważ w wystawie uczestniczyła lekarz weterynarii pani Justyna Wojtyna-Stawarz.Ten dzień był również okazją do zadumy nad losem zwierząt bezdomnych. Uczniowie i organizatorzy rozpoczęli akcję charytatywną na rzecz boguchwalskiego przytuliska "Cztery łapy". Ochrona zwierząt i ich hodowla to nie śmieszne hobby, ale obowiązek i miara człowieczeństwa. Na wystawie gościli nauczyciele, rodzice, dziadkowie, uczniowie i ich rodzeństwo.

Wystawa Zwierząt przybliżyła uczniom problemy świata zwierząt. U wielu rozbudziła marzenie posiadania i opiekowania się własnym zwierzątkiem.

Źródło: Irena Frankiewicz
 
   
Logowanie
Login
Hasło
Zaloguj  Zapomniałem hasła
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © UM Boguchwała realizacja: ideo, powered by Edito CMS
 
 Serwis został wykonany w ramach Projektu „Elektroniczna gmina Boguchwała -  krok w kierunku społeczeństwa informacyjnego na obszarach wiejskich” który   jest współfinansowany ze środków  Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach ZPORR