Subskrypcja

Dodaj adres email aby otrzymywać bieżące informacje z gminy Boguchwała.

Dodaj
Licznik odwiedzin
Łącznie 3095833 os.
W 2017 roku 79622 os.
W listopadzie 6579 os.
Dzisiaj 113 os.

Aktualności

03 października 2014

MKS-em z Mogielnicy do Rzeszowa

Od 6 października br. na wniosek mieszkańców miejscowości Mogielnica, Związek Gmin Podkarpacka Komunikacja Samochodowa uruchamia nową linię MKS z Rzeszowa do Mogielnicy. Komunikacja prowadzona będzie z Mogielnicy do Rzeszowa i z powrotem. Autobusy będą posiadały tablice kierunkowe Rzeszów-Boguchwała, Boguchwała-Mogielnica 233.

Na nowo uruchomionej linii obowiązywać będą cenniki jak dla wszystkich linii MKS, z podziałem stref wg poniższych przystanków granicznych:
strefa I - do przystanku Boguchwała ul. Polna - bilet jednoprzejazdowy w cenie 2,00 zł,
strefa II - do wszystkich przystanków na terenie Mogielnicy - bilet jednoprzejazdowy w cenie 2,80.

Mieszkańcy gminy Boguchwała są uprawnieni do bezpłatnych przejazdów na terenie gminy po wyrobieniu imiennej karty w cenie 15 zł. Ceny pozostałych biletów (ulgowych, wieloprzejazdowych, miesięcznych) można sprawdzić na stronie www.zgpks.rzeszow.pl w zakładce cennik biletów.

Szczegółowe informacje o rozkładach jazdy dostępne są na tabliczkach przystankowych oraz na stronie internetowej www.zgpks.rzeszow.pl w zakładce rozkład jazdy, a także telefonicznie na Dworcu PKS w Rzeszowie tel. 17 19 433, 17 86 75 718 oraz w Związku Gmin PKS tel. 17 86 03 203.
 
   
Logowanie
Login
Hasło
Zaloguj  Zapomniałem hasła
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © UM Boguchwała realizacja: ideo, powered by Edito CMS
 
 Serwis został wykonany w ramach Projektu „Elektroniczna gmina Boguchwała -  krok w kierunku społeczeństwa informacyjnego na obszarach wiejskich” który   jest współfinansowany ze środków  Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach ZPORR