Subskrypcja

Dodaj adres email aby otrzymywać bieżące informacje z gminy Boguchwała.

Dodaj
Licznik odwiedzin
Łącznie 3095830 os.
W 2017 roku 79619 os.
W listopadzie 6576 os.
Dzisiaj 110 os.

Aktualności

06 października 2014

Uczniowie z Gimnazjum w Boguchwale na Festiwalu Nauki w Krośnie

25 września klasa 3B z Gimnazjum w Boguchwale gościła na Festiwalu Nauki odbywającym się w Krośnie. Festiwal odbył się w ramach realizacji programu "EDUSCIENCE", w którym klasa uczestniczy już trzeci rok.

Celem programu jest zwiększenie zainteresowania uczniów naukami matematyczno-przyrodniczymi i informatyczno-technicznymi. Uczniowie mieli możliwość bliższego poznania ciekawych doświadczeń, pokazów z różnych dziedzin nauki, które były prezentowane w kilkunastu namiotach. Były to m.in. doświadczenia z ciekłym azotem, z pH i DNA różnych substancji, ciekawe zabawy i gry logiczne, pokazy z pierwszej pomocy medycznej.Wszystkie zabiegi miały na celu wzbudzić ciekawość u uczniów, zainspirować ich do zdobywania wiedzy, sprawić, by nauka stała się ich pasją. Na pewno taka praktyczna forma nauki przypadła do gustu licznie zgromadzonej młodzieży. Opiekunem klasy był wychowawca Krzysztof Syniec.

Źródło: Krzysztof Syniec
 
   
Logowanie
Login
Hasło
Zaloguj  Zapomniałem hasła
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © UM Boguchwała realizacja: ideo, powered by Edito CMS
 
 Serwis został wykonany w ramach Projektu „Elektroniczna gmina Boguchwała -  krok w kierunku społeczeństwa informacyjnego na obszarach wiejskich” który   jest współfinansowany ze środków  Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach ZPORR