Subskrypcja

Dodaj adres email aby otrzymywać bieżące informacje z gminy Boguchwała.

Dodaj
Licznik odwiedzin
Łącznie 3095827 os.
W 2017 roku 79616 os.
W listopadzie 6573 os.
Dzisiaj 107 os.

Aktualności

06 października 2014

Międzypokoleniowe warsztaty taneczne, gimnastyczne oraz warsztaty zdrowego żywienia w LOK "Razem"

Lokalny Ośrodek Kultury "Razem" w Niechobrzu rozpoczyna realizację projektu pn. "Międzypokoleniowe warsztaty taneczne, gimnastyczne oraz warsztaty zdrowego żywienia". Już dziś odbędą się warsztaty zdrowego żywienia, na których uczestnicy dowiedzą się o zasadach zdrowego odżywiania, jak również będą mieli okazję przyrządzić różne dania i potrawy.

Warsztaty żywieniowe odbywać się będą w dwóch grupach w każdy poniedziałek i wtorek. Uczestnicy projektu wezmą udział również w warsztatach tanecznych i gimnastycznych.

Projekt zakłada realizację cyklu warsztatów dla 30 osób i kierowany jest do kobiet w wieku: poniżej 26 lat oraz powyżej 50 lat. Warsztaty pozwolą na twórcze, aktywne i kreatywne spędzanie wolnego czasu oraz integrację międzypokoleniową.
 
   
Logowanie
Login
Hasło
Zaloguj  Zapomniałem hasła
Wszelkie Prawa Zastrzeżone © UM Boguchwała realizacja: ideo, powered by Edito CMS
 
 Serwis został wykonany w ramach Projektu „Elektroniczna gmina Boguchwała -  krok w kierunku społeczeństwa informacyjnego na obszarach wiejskich” który   jest współfinansowany ze środków  Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego  w ramach ZPORR